Aragorn

10. března 2010 v 17:08 | Katka

Aragorn ODKAZ

Je hodně webovek kde byste si mohli zahrát různé rpg-čka.Aragorn je sice jedna z nich,ale myslím,že celkem vyniká.Tady je skoro všechno dovoleno,nejvíc se mi na těchto webovkách líbí ,že můžu upustit uzdu své fantazie a dostat se z 21.stol třeba až do středověk nebo klidně i dál.


Teď bych vám měla nejspíš vysvětlit o co tady vlastně jde.
Máte svou vlastní postavu,se kterou hrajete.Není to ale tak,že byste chodili někde po vesnici a sbírali peníze.Hrajete hlavně písemně a popisujete co se právě s tou vaší postavou děje.


Jsou dva typy jak si můžete zahrát
  1. Můžete hrát tzv. Hru na hrdiny,kde společně s vámi hraje i spousta dalších hráčů a jeden vypravěč,který celý ten mumraj řídí.Vypravěč udává tempo a směr příběhu jak se bude nejspíš vyvíjet.Vy jen prostě reagujete na to co on říká.V podstatě je to strašně jednoduché,ale nejsem moc dobrá na vysvětlování.(Jak všichni z vás už nejspíš poznali)Jen tak mimochodem na Aragornovi je přímo návod takže mrkněte i tam.
  2. A ten druhý typ je založit si svou vlastní jeskyni ,nebo se k nějaké přidat a hrát přímo s určenými lidmi.Tam už ale musíte být za týden aspoň jednou a přidávat hodnotné příspěvky.


Na Aragorn.cz najdete taky chat,kde můžete kecat s ostatními hráči.Galerii ,tam se umísťují vytvořené obrázky.Nebo taky můžete vymyslet svůj vlastní příběh a dát ho na internet,aby ho mohli ostaní ohodnotit(Je to přece lepší vědět na čem jste)

Takže jestli tě to zaujalo,tak teď už se stačí jen přihlásit

XD Katka (Na Aragornu jsem Alden) 


Komentáře

1 Macek (ty víš kdo) Macek (ty víš kdo) | 27. června 2010 v 13:16 | Reagovat

A ty jsi tam co ten první nebo druhý tip :-)

2 Katka Katka | Web | 27. června 2010 v 17:29 | Reagovat

[1]: Aj aj,hraju obodvoje :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama