Introvertíci všech zemí....Spojme se !

4. května 2010 v 17:26 | Katka |  Mé uvažování
"Teď jsi na to káp"pomyslela jsem si.Ale opravdu jen pomyslela,nepřipadalo v úvahu abych svůj názor řekla nahlas.A tak to bylo úplně se vším.Svůj názor jsem prostě říct nikdy nedokázala.Když jsem se cítila nesvá,vždy jsem to zakryla tím,že jsem dělala,že něco nutného robím na mobilu.A při tom jsem ho jen zamykala a odemykala.Cítila jsem se trapně,ale snažila jsem se to na sobě nedávat znát.
Od té doby co jsme ve škole probírali introverty a podobné věci,si sama říkám introvert.Někdy se tím dokonce utěšuju.Říkám si,je to jen povahou....za to já nemůžu.Většina lidí se mi snaží pomoct,ale už jen pár z nich má takovou vytrvalost aby mě poznalo blíž a zjistilo,proč jsem tak "tichá".
Někdy bych si za to ukroutila hlavu.No někdy...skoro vždycky.Tak ráda bych zapadla do kolektivu jednoho mojeho nejoblíbenějšího kroužku,jenže ti co tam chodí si nejspíš myslí,že prostě s nimi odmítám komunikovat.
To ale není pravda.Každý den se pečlivě připravuju,co budu říkat.Před zrcadlem dělám škleby a vůbec se necítím blbě.Doma...když ale vyjdu ven na ulici,hned se ze mě stane úplně cizí člověk.Jó lepší se to,to jó.Ale říkám si zlepší se to někdy natolik,že budu bez zábran volně probírat jakékoliv téma?Wow tak takový pokrok bude s mím tempem trvat nejméně než mi bude 50.Potom už budu ta hodná milá babička,která se dá na pokec s každým pobudou.
Ale já chci kámoše už teď!
Shy

Někdy,když třeba nemám co dělat pozoruju lidi a snažím se od nich obšlehnout,jak komunikovat,hýbat pusou a o čem mluvit.
Nedávn jsem se koukala na jedno video na kterém jsem byla.Jen jako taková kulisa,prostě to video vůbec neylo o mně.en jsem se omylem dostala dohledáčku.Pozorovala jsem se a ježiš...to takhle vypadám furt?No tak to teda děkuju.
V hlavě se mi už klube nápad co říct a jak to rozvést a pokračovat dál v uvolněné konverzaci.Nikdy se ale neodhodlám mluvit nahlas....

Hele...Jen mi neříkejte,že jsem jediná !

Katka DX
 


Komentáře

1 Hallo-chan Hallo-chan | Web | 5. května 2010 v 7:55 | Reagovat

Nejseš introvert!Nejsi nejsi nejsi :))) Myslím,tedy aspoň v mojí společnosti :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama