Kapka v parní sauně

3. května 2010 v 21:11 | Katka |  Jak se cítí.....
Sem tam....sem tam.Jej nepříjemný pocit už aby mě někdo odnesl a vypustil na svobodu,kde bych mohla v pohodě zkondenzovat.
Zaímco se potácím zapocenou saunou asi metr krát metr,se sem ačkají další a další nedočkavý lidé.Mích 5 miliard spolubojovnic se mačká ke sklu a snaží se skrz něj dostat ven.Já už to mám ,ale obšlehnutý.To tvrdošíjné sklo tě nikdy nepustí.A to ani domluvou.Skrz něj ozoruju lidi,jak další a další proudí do sauny.Sakra zase sem se nestihla dostat ven.
Někdy si říkám,jak nespravedlivé to je.Obtloustlý lidi se sem vřítí a kdykoli chcou se odsud vyřítí.Podle toho,jak se jim zachce.A to ještě lidi zavírají co nejrychleji,prý abychom nezdrhli.Jsou to,ale sobci.
Ale co mi?Dalších 5 miliard atomů čekajících na vysvobození a slastné zkapalnění.
Všichni z nás se proto mačkají nahoře.Hlavně ty teplejší z nás.Tam se většinou žádný neohrabaný lověk nevyškrábe.
No což vrátíme se k mé situaci.
K proskleným dveřím si to šine asi 70-ti letá babička s brýlemi někde pod nosem opírajíc se o hůl./Á konečně příležitost/Polovina z nás se natlačí až k rámu dveří.Babička svými p o m a l o u č k ý m i pohyby otevírá dveře a ještě p  o  m  a  l  e  j  i  je zavírá.
Svoboda.Ano přesně tak voní svoboda.Jako ostatní se co nejdříve snažím dostat ke studené zd.Asi po 10 hodinách v parní lázni se mi hodí pěkně se schladit.
/Zdravím/jsem přece slušně vychovaný vodík.Mimochodem říkejte mi H2O.Beztak se ještě potkáme.Právě se snažím dostat kanálem až do oceánu.Je to můj sen...Tak držte palce.Takže zdravím a až pojedete do Chorvatska snažte se mě kontaktovat.

Zdravím váš VodíkKatka XD
 


Komentáře

1 Hallo-chan Hallo-chan | Web | 5. května 2010 v 7:54 | Reagovat

Slušně vychovaný vodík :))))) Hezké :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama