Listopad 2010

Volný den

23. listopadu 2010 v 20:54 | Katka |  Mé prodloužené já!
Celkem peckový den to dneska byl.Celý den jsme se ulili ze školy a místo chemických vzorečků jsme se...(tedy jen někteří z nás) kroutili v rytmu Dizmas.Teda musím se zeptat.Už jste někdy viděli Američana snažit se mluvit česky? Pokud jsem dobře slyšela tak jediné slovo, kterému jsem rozuměla bylo ČAO...nebo aspoň mám takový pocit,že to bylo ČAO.
Další rolí v našem zdlouhavém dni byli přednášky. Nemůžu říct, že bych byla vyloženě otrávená z toho, že jsme obdrželi SEX,AIDS,VĚRNOST A LÁSKA , ale představovala jsem si to v duchu poznámek a unuzeného zívání.
Pche...a jak jsem se pak divila, když nastoupil pan farář a začal nám povídat o tom, o čem bychom nikde jinde faráře vykládat neslyšeli.Lidi ten chlap věděl o čem mluví.
Až na to, že celou dobu říkal "kucí" to byla celkem poklidná hodina.Připadala jsem si jako na houpačce.Buď jsme byli tak vychlamaní, že jsme nemohli popadnout dech a nebo se v nás  mísili tak hnusné myšlenky, že chvílemi jsem si myslela, že život je strašně nespravedlivý.


A co jsem se dozvěděla: že AIDS je strašná svině
                                       že by byla zábava prubnout to ještě jednou
                                       že všichni lidi mají na svědomí nějaké ty "hříchy"
                                       že příště nebudu tak blbá a vyfotím se s nima.

A celý se to  jmenovalo EXITOUR

Já jdu dál...dobrou noc.

KatkaXD (Vrátila jsem se ke svému podpisu :)

A co čakry?

6. listopadu 2010 v 22:32 | Katka |  Mé uvažování
Nedávno jsem si tak "listovala" programy v televizi a zastavilo mě UPC.V obrazovce seděla
Čakry
nezvyklá dvojice.Dvě ženy se skláněly nad svíčkou načež jedna z nich v ruce držela jakési zvláštní kyvadlo.Na papíře měla nakreslených sedm kruhů a nad nimi pracovala s tím kyvadlem(Postup jsem vážně nepochopila,ale když začalo kroužit bylo to v pohodě.Vsadila bych se,že se jí jen třepaly ruce.Na jedné se zastavila a kyvadlo přestalo pracovat)a řekla něco v tom smyslu,že je zablokovaná.Po pozdějším prozkoumání jsem zjistila,že mluví o čakrách(Takhle to určitě není správně co?)
A já jako zvídavá dívčina (Pff...to zní divně) jsem si o tom něco zjistila.

Čakry jsou podle hinduismu a dalších, často s hinduismem kulturně spřízněných myšlenkových proudů, energetická místa (centra) v těle popisovaná jako vír nebo kruh. Viz.Wikipedia(Čakra)

Ta paní se "jakože" zhrozila.Co bude dělat,když ji má zablokovanou.Ta druhá...budu jí říkat kouzelnice měla jednoduchý návod...U koleček,u kterých se kyvadlo nekývalo udělala tečky a jak jednoduché bylo odblokovat čakru.Dvakrát obkreslila kruh a přeškrtla ho."Teď by to mělo být lepší" řekla kouzelnice.Ta paní se netvářila,že by se něco mělo změnit.Prý to ale funguje.
Nevím nevím...v těhle věcech jsem dosti nedůvěřivá a myslím si,že tímže obkreslíte pár kroužkpů se nebudete cítit líp.Já se teda nějak o moc líp necítím...Znám lepší prostředky :)

Katka :)

Nedaleká budouctnost....

6. listopadu 2010 v 21:43 | Katka |  Mé uvažování
Teď nevím jestli je to normální jen v naší rodině.Nebo to prostě takhle dospěláci mají. Jak to,že dospěláci nikdy nesjou mimo?Vždycky stojí pevně nohama na zemi.Jako by ze samé hůry měli zakázáno,přemýšlet o něčem co by se mělo rovnat fantazírování.Nemají žádné mezistavy,kdy by prostě nevnímali,buď jsou tak strašlivě unavení (většinou to svádějí na práci a nadřízené),že upadají do tzv. bezvědomí,nebo naopak překypují takovým elánem,že pozvou celý okruh příbuzenstva a to zase unavuje nás mladší.Začarovaný kruh.
Už si ani nepamatuju,kdy jsem byla tak v pohodě,že bych se za celý den nedostala tam,kde je mi naprosto putna jak moc jsou chemické vzorečky důležité.Myslíte,že těm starším se to neděje,nebo to před námi umí vcelku dobře předstírat?
Topení


Začínám se stávat dospělou(ejší)...přestávám používat přihlouplé smajlíky typu XD

Katka :)

I don´t know

2. listopadu 2010 v 17:26 | Katka |  Mé prodloužené já!
Všechno se nějak hroutí dolů....ba ne ještě níž...úplně až k zemskému jádru.
Jako  by mé debilní já chtělo být pochváleno za všechno...jako by chtělo,aby se na něho lidi nezlobili a nemračili.Protože to moje já to hrozně těžce nese.
Vždycky za to můžou totální prkotiny,které by u mě v přiměřené míře mohli vyvolat pousmání.Jenomže tohle už na mě není přiměřené míra...tomu se říká maximální vytížení.
A není mi dobře...zjistila jsem,že lidi se nejspíš seznámili s mým přetvářkovým já a když jsem se teď rozhodla,že to své přetvářkové já začnu měnit ve své stejné já....lidem se to nelíbí.
Jako byste jim z televize stáhli oblíbený akčňák a dali tam dokument o planetě Zemi.
Jen tak.....

Je listopad a už ani nepadaj listy...jak smutné.Já do sebe musím naházet děják od prvních dnů Československa přes Pařížskou mírovou konferenci až po Vnitropolitickou situaci 20. let.
Proč mi to jen všichni děláte,to že nad sebou musím tak trapně křížit ruce a litovat se.Ale kdo jiný to za mě udělá?
A přitom ta pro kterou to bylo to ani nestihla....

Katka X?