Nechci spát....chci tančit ...

1. ledna 2011 v 22:10 | Katka |  Mé prodloužené já!
Je prvního.....před pár hodinami jsem se probudila a už po mně chcou,abych unavená ulehala do postele.
Včera v noci...ve čtyři ráno jsem se ještě odhodlala ke "krátkému" zápisu. Ještě za čerstva,kdy jsou pocity dostatečně živé, aby se dali ještě jakš takš zaznamenat. Za ten tak krátký Silvestr jsem stihla zažít víc, jak za celý týden válení se u beden s cukrovím. Byl to snad můj první Silvestr bez těch televizních šaškáren a parodií. Na oslavu jsme měli celý dům a s každou nově příchozí rodinou místa neúprosně ubývalo a hustota osídlení čtverečného metru se zvyšovala. Někteří chytří lidi pochopili, že se dá využít i pohostinosti podlahy.
Dospělí se nás samozřejmě všelijak snažili zabavit, aby odvedli pozornost od vlastních dětem nepřístupných hrátek. Silvestr jsem v podstatě strávila se stejně starým klukem a jeho mladší sestřičkou.
Nějak strašně rychle ubíhaly poslední chvíle roku 2010 a konečně se oslava Nového roku rozhořela naplno. Chytře jsme odnesli ohňostroje doprostřed rybníka a čtvrt hodiny čekali... kdy už konečně skončí až si budeme moct připít. Bouchlo šampáňo a tak nějak přišel Nový rok. Nenásilně. Všichni chlemtali šampusy z jedné flašky a všichni křičeli a byli šťastní.Nic více.
2011
Po příchodu "domů" a po pár hodinách irských tanců a vyječeného zpěvu, někteří upadali do polobezvědomí...samozřejmě z nezjištěného důvodu. Já jsem nejspíš vypila až moc kofoly na to, abych podobně mohla upadat někam. Chtěla jsem tancovat, ale tak nějak už se nikdo neměl k tomu aby vstal a jen trochu povyskočil.
"Nejlépe" dopadl jeden nejmenovaný pán...hlava mu klimbala ze strany na stranu a on se s přivřenými víčky ještě snažil zpívat Nohavicu. Nepovedlo se.
Domů jsme se dostali něco kolem čtvrté hodiny ranní.

Možná bych mohla říct, že doufám Jak na Nový rok tak po celý rok.
Protože tohle nebyli zážitky jediné... ale o tom snad někdy...nikdy.    (Těším se do Maďarska....)

Katka
 


Komentáře

1 kaya kaya | Web | 1. ledna 2011 v 22:44 | Reagovat

takže vlastně fajn silvestr =) prostě.. fajn =) jo znám ten pocit =D =)
mimo to, krásně píšeš, jako pohodově, nenuceně.. fajnově se tvý psaní čte =)

2 fantasyreal fantasyreal | Web | 2. ledna 2011 v 16:54 | Reagovat

Ta to jsem rádá, že jsi si to užila.. Jen počkej až ti povyprávím, co jsem zažila na Silvestra já :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama