Proč nesmazat rok 2010

2. ledna 2011 v 19:25 | Katka
A tak to jsem zase jednou procházela svou přemýšlející náladou...nejspíš bych měla shrnout letošní rok do pěkného řádku. Do pěkných pár řádků. Takže obecně... rok bych zařadila do té nadprůměrnější škatulky...tam by měl pobývat společně s léty 1996,2007 a 2000. Faktem číslo jedna byl Bambules...v podstatě nic světoborného, ale doufám, že se podepsal na mně i na pár let dopředu-v něm přetrvávám už skoro rok. V únoru oslavím narozky- své první. A co jsem tam zatím dokázala? V podstatě nic. Hrála jsem zvířátka poskakující po pódiu a pokukující po dětech. Dokonce jsem si zakrála v Petřvaldě-fajn. Střihla jsem si roli ve Třech prasátkách a na pódiu se jako napotřebný pták setkala i s hlavními postavami. Nevžila jsem se do toho a tak moje nepotřebná role vyzněla naprázdno. Teď by měla přijít babička v Sůl nad zlato-doufám. Ta tam má aspoň více jak dvě věty. Zažila jsem Budulínka, Perníkovou chaloupku, Tři prasátka přijde Sůl nad zlato. Za chvíli to bude pátá pohádka a s ní další narozeniny. Ale dost už Vás těmi žvásty nebu dále nudit.
Potom k věcem neméně osobním. Upevnily jsme přátelství a založili kroniku, která v tuto dobu koluje mezi náma.

Začíná se mi plnit můj Sen plného života a když to tak půjde dál...začne se mi plnit i další z mých snů sepsaných v mým starým twilightowským deníku. Snad- možná - kdo ví?

1.Zůstat v bambulesu ANO
2.Najít něco    ?   (Snad na zemi?)
3.Strávit prázdniny šprtáním čehokoliv   X
4.Zhubnout !!! A to tu přece nesmělo chybět :)

Vlastně jsem se ani pídí nezmínila o škole. A taky zmiňovat nebudu. Křídy,křídy,nuda a křídy. Nehodlám si kazit poslední hodiny volnosti.

Šťastný Nový rok....
Katka
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama