Výběr vhodné zvířeny

15. dubna 2011 v 21:48 | Katka |  Mé prodloužené já!
Naším konkurzem prošlo bezpočet zvířat.... malých i velkých. Některé jsme zavrhávali hned a některé se krásně nabízely...pořiď si mě. Jako první šla z kola ven všechna chlupatá stvoření.
Začalo mě to děsit, když se začali možnosti ztenčovat, když nám nakonec zbyl jen hmyz a plazi. Pavouka jsem nechtěla, protože ti mě ve snech topili v kádích už dříve. Had se zase nezamlouval mému bratrovi, který měl nepochopitelný strach o svůj krk.
Začala jsem teda realizovat svůj dávný dětský sen. Nikdo z toho nebyl vůbec nadšený...přece jenom další hladový krk navíc by jen zhoršoval soužití v tomhle už beztak malém bytě. Musela jsem se nakonec smířit se strašilkou... a to jsem musela mamce odpřísáhnout, že se jí nedostane na oči. Přestala jsem doufat v lepší zítřky a tak jsem si sháněla krabice, aby se mému novému zvířátku dobře spalo.
Jednoho dne jsem v televizy zahlédla krásné stvoření. Znala jsem ho z vyprávění, z televize, z obrázků. Byl to chameleon.
Jak jinak...nikdo nedůvěřoval mé odhodlanosti. Jenomže já jsem odhodlaná byla. A tak asi 3 dny po mém skvělém nápadu bylo doma připravené terárko a už jen čekalo na svého obyvatele. Den na to už se můj malý chamík proháněl po novém domově.
Respektiva byla to chamička...pojmenovala jsem ji podle sebe (nehledě na ostré protesty rodiny) Amálka. Teď jí je něco přes měsíc...je krásná a bude mít dlouhý život. Tak to určitě bude. Jak je to fajn. A jeden další splněný sen je za mnou. Tak nějak mi to všechno vychází.
Všichni jsou najednou z chamíka nadšení a nemůžou se na něho vynadívat. Pořád ho tahají ven a nedokážou si přiznat, že ten vynikající nápad jsem přece jenom dostala já.....
(hloupej, hloupej, hloupej.... tam nahoře maj zase nějaký problém. Dětišky...obrázky prozatím nebudou! Byly by, ale nebudou )
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama