Květen 2011

Kat Mydlář

15. května 2011 v 21:43 | Katka |  Mé prodloužené já!
Praha hlavní město České republiky a největší rejdiště cizineckých "legií". Jak je to jen možné, že ve vlastní zemi nerozumím lidem ani slovo a když se chci dostat k Národnímu divadlu musím si zajít na informace, abych se náhodou neztratila. Praha byla zaplněna změtí Španělů, bohatých Američanů, vždyzdvořilých Francouzů a především po historii prahnoucích Japonců.
Naštěstí jsem do Prahy nejela kvůli cizojazyčnému debatnímu kroužku, nýbrž kvůli divadlu...ano kvůli své jediné zálibě, která se mi stala osudnou :)... Mamka si totiž vydobila lístky na Kata Mydláře.
Myslela jsem si, že snad budu brečet...všechno to bylo...ty efekty, ten zpěv, obsazení... Byla jsem neskutečně nadšená...víc než z jakéhokoliv jiného divadelního představení.
No a znáte, když vám nadšení (které vám nikdy nikdo nezkazí) zkazí parta lidí, nenávidících nás ostatní a litující průměrné diváky.
Ano byla jsem nazvána průměrným, nenáročným českým divákem...Kat Mydlář byl jak jinak zkritizován, že ti co ho neviděli se za něho stydí ještě teď. Nechápou jak mohli mít tak odrbané efekty, tak naivní příběh a především svítící kostýmy. No přiznávám, že s něma to trochu přehnali :)....