Září 2011

O čempak to asi bude?

1. září 2011 v 20:26 | Katka |  Mé uvažování
Tak jsem jenom ležela. Nevěděla jsem proč bdím už skoro 2 a půl hodiny, ale když jsem šla spát v 10:00 začínalo mi být divné, že o půlnoci stále civím do stropu.
Přemýšlela jsem jaké to asi bude. Polemizovala jsem o nastávajícím dni. Jak půjdu do divadla, co si nakonec vezmu za kostým a jestli se nám vůbec vyvede rozvrh.Těšila jsem se na ně. "Co si asi vezmu na sebe? A mám vůbec vyžehlené ty kalhoty? Tašku jsem si vyprala...jen ať mi do rána uschne" Taky jsem přemýšlela nad Španělskem a co se tam asi stane...jestli do té doby stihnu uzdravit svůj zákeřný kašel. Brácha mě v noci potěšil "Ty jsi sice škaredá...ale zase jsi hubená". Wow....no asi bych měla být šťastná aspoň za něco.Asi mě chtěl potěšit, chudák. Prostě jsem byla nervózní a stále jsem si nechtěla přiznat ten jediný opravdový důvod.
Byly jsme domluvené a ona stejně nepřišla, já se jako blázen mačkala v autobuse. Říkala jsem si : Tak jsme se domluvily a ona tam pak bude čekat.. Stejně tam nebyla.
Nevadí...všechno už je to stejně v háji... celé prázdniny, odpočinek a volný čas.
Můžu to shrnout, lidi? Dnešek byl pro mě divnej den... Jsem "prasátko" a sedím u okna s tím samým človíkem jako minulý rok. Nestěžuju si...ba přímo...jsem nadšena :) Ale přece jenom, všechno to hodím za hlavu a asi se do toho všeho pustím s plnou parou.
Už jen aby byla sobota.
A dle jejího přání jsem jí koupila oteplováky :)

Lidi!.......................je prvního září!!!
Katka