Říjen 2011

Skupinoví gambleři

15. října 2011 v 22:18 | Katka |  Mé uvažování
Je posedlá celá naše rodina. Nevím...prostě to tak nějak samo přišlo, respektive... přilepilo se to nejdřív na taťku.
Ani byste nevěřili, jak je soutěžení vlastně nakažlivé a když se ti jednou poštěstí vyhrát byť jen jednu "hloupou" flaschku, myslíte, že můžete zdolat svět.
Tak strašně bych chtěla vyhrát nějaké ty pěníze, abychom nemuseli počítat každou korunu... Jsou to celkem dosti dobře vydřené peníze a všechno se zdá dražší a dražší. A tak se najednou celá rodina zapojuje do soutěží a her. Musím uznat, že nám to poslední dobou docela hezky vychází.
Panebože vždyť to ale nemůže trvat věčně! Až se jednou s tím štěstím střetneme na půli cesty, bude zase všechno jak bylo dřív.
Utěšuju se jen tím, že zdaleka není všechno ideální. Právě se mi jaksi zhroutil můj milovaný notebook. Prostě dostal záchvat, blikal a chrčel, jako by už mě neměl nikdy pozdravit svým naučeným "Vítejte!". A tak se tady plácám, jak kapr bez vody a snažím se dostat myšlenky z hlavy v pravidelných srozumitelných větách.
Vím, vím ten článek je tak nějak hatla patla, ale od té doby, co jsem se přidala k těm autorským blogům není co napsat. Ále, co napsat by bylo, ale jak říkám je to hatla patla.

Navíc už jsem nejspíš jaksi někde ztratila to moje krátké originální střevo.
Našla jsem svou famózní čepici!
A to co jsem chtěla jsem stejně nenapsala, no jo jsem prostě ubožák...
Brou...

Katka