Leden 2012

Naivita se netrestá...

26. ledna 2012 v 15:27 | Katka |  Mé uvažování
Někdy si říkám, že lidi si myslí, že jsem naivní.
Ale já vím, vím, že jsou lidi, kteří moc rádi ubližujou, jenom aby dosáhli svého. Ale taky vím, že né všichni lidé jsou takový. Jsou i lidé, kteří se snaží se být ohleduplní, ale velmi často lidi zraňují a ani neví jak. Třeba ani neví, že to může bolet ani neví, že lidem to může vadit.
Jdu po zasněženém chodníku a další a další vločky se snašejí na má ramena. Vím, že mi je smutno, ale nevím, nedokážu si vysvětlit po kom....nebo vůbec kvůli čemu.
Vím, že lidi si myslí, že jsem looser, neřekli by to tak, ale je to jenom synonymum. Nikdy mi to nevadilo, já to věděla, ale někdy si říkám, že bych taky mohla být jako oni. Ale sama sebe už takhle radikálně asi nezměním. Možná ani nechce, ale potom...nad čím tady polemizuju?
Dnešní den stál za nic a hlavně, když jsem v tom psím počasí stála u zastávky sama. To je potom hodně špatné, jelikož když jsem sama, padají na mě v tomto období pochmurné myšlenky.
A v autobuse mi chyběla má vrba, která by mi ve správném okamžiku zanotovala Osudovou. Ano, právě proto byl dnešné den špatný, ale kdo ví? Možná se to ještě do večera při tom čtvrtku zlepší.

Jo a ty tam...leč se!
Mějte se líp.

Katka

Nemějte mi to za zlé....

20. ledna 2012 v 19:02 | Katka |  Mé prodloužené já!
Není to ani týden, co jsem chtěla psát článek. Měl začínat větou "Tak se zima konečně dostavila i k nám" a dneska už ani nemá smysl koukat na to jak ten spropadenej sníh znovu taje. A už to ani není sníh. Je to jen břečka soli a bláta.
Jestliže jste u mě už párkrát byli, jistě jste si všimli, že poslední dobou (posledním rokem) nějak zaostávám. Snažím se nevymlouvat na to, že i největší mistři mají tvůrčí krizi. Ale většinou toho hodně využívám.
Možná to není jen tvůrčí krizí, možná je to tím, že můj život se znovu začíná vracet do jednotvárných kolejí, ze kterých jsem se snažila vykolejit asi před dvěmi lety. Před dvěmi lety, co jsem se dostala do divadla.
Taky není žádný čas a kecy, kecy, kecy, a mám problémy s chámou. Což mě docela hodně štve, protože jsem vyzkoušela už skoro všechno. Veterinář, injekce, nový cvrčci. No ale, že halně začala žrát :)
Taky Vás štve, jak se poslední dobou skoro nic nedaří? Možná se dám trochu do sebe a příště budu trochu originálnější.
Promiňte za ty plky, ale budu se snažit...Nebo jsem prostě jenom dospělejší a tím i nudnější
Ona zima, která už není...
To to ještě nebyla břečka
Zima, tak jak by měla být
No jak jsem řekla...hlavně,že už jí chutná :) (A raději si vypněte zvuk. Jakmile jsem si to uvědomila bylo už po večeři :)
Doufejme, že jen ZATÍM, se mějte :)

Katka